Parke

LAMİNAT PARKE KULLANICILARI İÇİN REHBER

Yaşam alanları dekore edilirken genellikle zamansız tasarımlar ve kaliteli ürünler tercih edilir. Bu anlamda mekânlarda uzun yıllar kalıcı olacağı düşünülen zeminler önceliklendirilerek, dekorasyonda belki de ilk adım laminat parke seçimi ile atılmalı. Laminat parkeler, hem uzun süre kullanıma imkân tanıdığı hem de mekânın tüm atmosferini değiştirecek bir öğe olduğu için kullanıcısını güçlendiren bir zemin çözümü olarak en çok tercih edilen zemin kaplama ürünlerinden biridir. Farklı ebat, kalınlık ve renkleri ile çeşitlilik sunan laminat parkeler, fiziksel özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde zemin dekorasyonu için oldukça elverişli. Geniş renk yelpazesi ve estetik görüntüsünün yanı sıra kolay temizlenebilir olması, çizilmeye ve darbelere dirençli yapısı laminat parkeyi zemin döşemesi tercihlerinde ön plana çıkarıyor.

Neden Laminat Parke?

Uygulama kolaylığı, darbelere dayanıklı yüzeyi, leke tutmaz ve çizilmez özellikleriyle ön plana çıkan Yıldız Home parkeler ile yaşam alanlarına kaliteyi taşıyoruz.

Uygulama kolaylığı

Laminat parkeler, kolay uygulaması ile zamanı kullanmada avantaj sağlıyor. Konforlu yaşam alanları için 2G ve 5G kilit seçenekleri sayesinde hızlı bir zemin kaplama çözümü sunuyor. Son teknoloji ile geliştirilmiş 5G kilit sistemi, parke döşeme hızını iki katına çıkarmasıyla dikkat çekiyor.

Kolay temizlenebilir yüzey

Üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde laminat parkeler, nemli bez ile kolay temizlenebilir olup yıllar boyu kolay kullanıma sahiptir.

Darbelere dayanıklı, uzun ömürlü kullanım

Laminat parkeler, yüksek yoğunluklu lif levhalar (HDF) olarak üretildiği için dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır.

Her mekâna uyum sağlayacak zengin renk yelpazesi

Doğadan ilham alarak tasarlanan parkeler, ağacın sıcaklığını farklı desen seçenekleriyle yaşam alanlarına taşıyor. Eşsiz tasarımları ve zengin ürün çeşitliliği ile mekânlara yepyeni bir soluk kazandırıyor.

 

Yaşam alanlarınız için ideal parke seçiminde nelere dikkat etmeli?

Doğru renk seçimi

Parkenizi seçerken olarak rengine bakın. Mobilyalarınız ile uyumlu bir parke rengi mekânlarınızda bütünlüğü sağlamak için en basit yol. Dar mekânlarda açık, geniş alanlarda ise tercihe göre daha koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Kalite belgeleri

Parkenin sahip olduğu kalite belgelerine dikkat edin. Unutmayın, zeminleriniz aslında en yoğun kullanıma sahip mobilyalarınız.

Laminat parkenin sınıfı

Laminat parkeler, kullanım yoğunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Evde kullanacağınız parke için 31. veya 32. Sınıf parke seçebilir, daha yoğun kullanıma sahip olacak ofislerde ise 33. veya 34. Sınıf parkelere yönelebilirsiniz.

Geniş mekânlar için geniş parkeler!

Geniş bir alanda kullanacağınız parke daha geniş ebatlara sahip olabilir: Örneğin Varioclic Premium XL serisine ait parkelerimiz diğerlerine göre çok daha uzun olmasıyla geniş mekânlar için önerilir.

Farklı kalınlıkları ile uzun ömürlü parkeler

Hemen Arayın 05322894093
× Sipariş Hattı